Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

158: Had se dusí rybou…

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Operační důstojníci přijímající denně telefonáty na lince 158 jsou zvyklí na ledajaká oznámení. Někdy se však stane to, že oznámení na linku 158 není zcela běžného typu, například týkající se trestné činnosti. Jedno takové řešili včera policisté v Pardubicích.

Okolo čtvrté hodiny odpolední telefonovala na notoricky známé číslo žena, která uvedla, že během procházky podél řeky Labe mezi Rosicemi nad Labem a Svítkovem narazila na velkého černého hada, který je „zahryznutý“ do ryby. Dle informací, které operační důstojník přijal, se nemělo jednat o zvíře běžné v našich končinách a ke všemu se mělo rybou i dusit. Oznamovatelka měla pravděpodobně strach, jestli plaz někomu neutekl a také možná o jeho zdraví.
Na místo se po chvíli dostavili policisté z příslušného obvodního oddělení, kteří vyjeli informace prověřit. V té době už operační důstojník telefonicky zajišťoval případný odchyt plaza. Muži zákona však na místě zjistili, že se bezpečně jedná o druh užovky, která rybu vyvrhla a z místa se odplazila. Odchyt cizokrajného hada tak nebyl potřeba a policisté událost zanesli do knihy fonogramů.

por. Bc. Jozef Bocán, tiskový mluvčí Policie ČR Pardubice

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: