Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Beseda pro obyvatele Újezdu u Sezemic

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Druhý květnový den využili představitelé obce Újezd u Sezemic nabídky občanského sdružení Rescueinfo k uspořádání besedy Rady v nouzi.
Po nedávné besedě v Srnojedech se tak Újezd stal druhou obcí, která této nabídky využila.

Poslechnout si, co dělat při mimořádných událostech přišlo celkem 27 obyvatel obce, z nichž většina zůstala na následnou schůzi místní skupiny Českého červeného kříže.
Ještě předtím ale přišel přítomné pozdravit kandidát do senátu ČR pan Ing. Vladimír Benák. Poté už následovala zhruba hodinová beseda, při níž se obyvatelé dozvěděli, co dělat při nejrůznějších situacích, které mohou ohrožit jejich zdraví nebo život.
Na závěr byli všem přítomným rozdány letáky s odkazem na portál Radyvnouzi.cz a zároveň byli požádáni o vyplnění dotazníků, ve kterých hodnotili proběhlou besedu. Opět se ukázalo, že naprostá většina účastníků považovala besedu za přínosnou a velká část z nich by besedu zhruba po jednom roce ráda absolvovala znovu.

[nggallery id=36]

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: