Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Centrum Chrudimi patřilo hasičům

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

V pořadí již třetí Den požární prevence a ochrany obyvatelstva uspořádal ve čtvrtek Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje. Zatímco předchozí dva ročníky se uskutečnili v Pardubicích, letos dostali příležitost nahlédnout „pod pokličku“ nejen hasičů, ale i dalších organizací, obyvatelé sousední Chrudimi.

Stejně jako v minulých letech měli návštěvníci možnost prohlédnout si moderní zásahovou techniku hasičů a od příslušníků HZS Pardubického kraje se dozvědět, jak předcházet požárům. Chybět nemohli ani ukázky použití ručních hasicích přístrojů, hlásičů požáru a divácky nejoblíbenější ukázka – zásah na dopravní nehodu s vyproštěním zraněné osoby.
Zatímco dolní část náměstí patřila požární prevenci, tu horní si pro sebe „zabraly“ organizace, zabývající se ochranou obyvatel. K vidění tak byl kontejner nouzového přežití, mobilní laboratoř Institutu ochrany obyvatelstva z Lázní Bohdaneč nebo technika občanského sružení Patriot.
Chybět nemohlo ani občanské sdružení Rescueinfo s ukázkou radiového provozu a představením projektu Rady v nouzi.

[nggallery id=12]

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: