Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Chrudimští policisté hledají svědky včerejší nehody motocyklu

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Policisté z Dopravního inspektorátu v Chrudimi hledají možné svědky havárie motocyklu, k níž došlo ve středu 25. dubna kolem 19:15 na silnici I. třídy č. 17 ve směru od obce Kočí na Chrudim u křižovatky na Tři Bubny.

Řidič s motocyklem z dosud nezjištěných příčin vyjel do protisměru, poté sjel do příkopu, kde poškodil dopravní značku. Z příkopu měl následně vjet na pole, kde řidič i se spolujezdcem havarovali. Oba muži byli zraněni a oba byli převezeni do nemocnice v Pardubicích, kde jsou v péči lékařů.
Krom toho, že asi 30letý řidič měl pozitivní výsledek dechové zkoušky na alkohol, kdy hodnoty alkoholu v dechu přesahovaly hranici 1,7 promile, tak policisté zjistili, že muž za řidítky motorky není držitelem řidičského oprávnění.  Škody na motocyklu jsou odhadnuty na víc jak 50 tisíc korun.

V souvislosti s touto nehodou policisté  zahájili  úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu „ohrožení pod vlivem návykové látky“.
Jakékoli informace vedoucí k objasnění této události můžete sdělit prostřednictvím linky 158, případně na telefonu 974 572 251 nebo na emailové adrese dicr@mvcr.cz

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: