Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Den prevence a ochrany obyvatelstva již tento čtvrtek

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje ve spolupráci s SDH Pardubice – město pořádají pod záštitou ředitele HZS Pardubického kraje plk. Ing. Miroslava Kvasničky DEN PREVENCE A OCHRANY OBYVATELSTVA. Den prevence se uskuteční 16. června 2011 od 08.00 do 13.00 hodin na Pernštýnském náměstí v Pardubicích.

Příslušníci odboru prevence a odboru ochrany obyvatelstva a krizového řízení HZS Pardubického kraje poskytnou občanům odpovědi a rady na jejich dotazy, jak se chovat při mimořádných událostech, jak se zachovat při požáru a hlavně jak požárům předcházet.
Současně jsou po celý den připraveny dovednostní a vědomostní soutěže pro děti. Pro soutěžící jsou připraveny drobné odměny. Mladí hasiči předvedou ukázku požárního útoku, připraveny jsou i ukázky použití hasících přístrojů.Nebude chybět ani divácky zajímavá ukázka vyproštění osob z havarovaného vozidla.
Součástí akce bude také prezentace občanského sdružení Rescueinfo a projektu Rady v nouzi.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: