Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Den záchranářů v Poděbradech

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Jako v akčním filmu si mohl připadat každý, kdo dnes zavítal do centra Poděbrad. Již po třetí se zde konala jedinečná přehlídka složek Integrovaného záchranného systému „Den záchranářů 2009“.

Krátce po deváté hodině návštěvníky přivítali organizátoři a hosté, v čele s ministrem vnitra a generálním ředitelem Hasičského záchranného sboru.
Poté již začala hlavní část programu, tedy ukázky jednotlivých záchranných složek. Zatímco Policie si připravila ukázku zásahu těžkooděnců proti demonstrantům a následně zadržení pachatele s pomocí vrtulníku, hasiči předvedli likvidaci požáru a záchranu osoby z vody, taktéž s využitím letecké techniky.Svůj prostor pro představení se veřejnosti měli také dobrovolníci z ostatních složek záchranného systému, například kynologové nebo vodní záchranáři.To, jak by o nás bylo postaráno například v případě povodní představila Základna logistiky Olomouc společně s Hlučínským Záchranným útvarem HZS.

[nggallery id=17]

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: