Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Falešný exekutor řádí také v Pardubicích!

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Dnes během jedné hodiny se do různých budov policie na Pardubicku dostavili lidé, kteří přišli oznámit naprosto totožnou věc. Dnes ráno si od poštovních doručovatelek převzali dopis, v němž byli vyzváni, aby zaplatili uvedenou dlužnou částku. Tito oznamovatelé hned poznali, že jde o podvod, neboť nic nedluží a přišli podat trestní oznámení.

Poslední exekuční výzva před provedením fyzické exekuce je zaštítěna podpisovou doložkou se jménem JUDr. Marek Holeček, který zde vystupuje jako pověřený soudní exekutor. Na některých dopisech se liší i bankovní účty, na něž mají „dlužníci“ částku platit okamžitě. Jakmile tak dlužník neučinní, je zde upozornění, že dlužná částka bude o více než 15.000 korun navýšena.
Policistům se podařilo zjistit, že podobných oznámení dnes přijímají policejní oddělení po celé republice.

JUDr. Marek Holeček využívá falešných stránek exekutorského úřadu na adrese: www.rychlyexekutor.cz a dále falešných stránek neexistují „Exekutorské unie“ na stránkách www.exekutorskaunie.cz. Podle informací Exekutorské komory není uvedená osoba soudním exekutorem a není oprávněna činit úkony v exekučním řízení. Uvedený úřad neexistuje a Exekutorská komora důrazně doporučuje neplatit uvedenému subjektu žádné finanční prostředky a dokumenty zaslané falešným soudním exekutorem postoupit Komoře, která je využije pro připravované trestní oznámení.

 

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: