Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Hasiči zasahovali v areálu nemocnice

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Pardubická krajská nemocnice byla v pátek dějištěm jedné velmi zajímavé a svým způsobem neobvyklé akce. To, že nejrůznější organizace pravidelně pořádají své „dny otevřených dveří“, není nic neobvyklého. Ovšem v případě pardubické nemocnice se taková akce konala vůbec poprvé.

Organizátoři pojali celou akci opravdu ve velkém a pro návštěvníky připravili zajímavý program plný ukázek hasičů a záchranářů.

K vidění tak byl například zásah na dopravní nehodu, spojený s vyproštěním „zraněného“ řidiče nebo likvidace požáru vozidla. Asi největší zájem diváků ovšem vzbudil přílet žlutého vrtulníku EC-135, který zajišťuje leteckou záchrannou službu v Hradci Králové a do jehož rajónu spadá také Pardubický kraj.

Chybět nemohly ani stánky krajských hasičů, zaměřené na požární prevenci a ochranu obyvatel nebo statická ukázka vozidel Policie ČR. Den nemocnice byl zároveň jednou z mála příležitostí, prohlédnout si přívěs a vybavení Skupiny pro řešení krizových situací, kterou tvoří příslušníci Městské policie Pardubice.

[nggallery id=2]

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: