Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Jarní prezentace

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Projekt „Rady v nouzi“, to není jen web a facebookový profil, ale také další aktivity, včetně preventivního stánku. Ten měli v průběhu května možnost vidět návštěvníci hned dvou pardubických akcí.

Ve dnech 20. a 21. května jsme přijali pozvání Hasičského záchranného sboru Pardubického kraje na Den otevřených dveří požární stanice Pardubice. Pro návštěvníky jsme si jako obvykle připravili mapy ohrožení,  rady pro nejrůznější situace a ukázku evakuačního zavazadla. Oproti dřívějším prezentacím jsme se tentokrát více zaměřili i na činnost spolku jako takového, včetně krizové připravenosti. Návštěvníkům jsme tak poprvé mohli ukázat i jednu ze 141 nafukovacích postelí, které jsme letos získali od společnosti Intex a jimiž disponujeme pro případ evakuace.

Preventivní stánek dlouho nezahálel a opět se vydal mezi lidi. Tentokrát na 26. Aviatickou pouť, kde jsme se vzhledem k původu návštěvníků (z celé ČR) nezaměřili tolik na místní rizika, ale především na obecné informace a rady pro mimořádné události.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: