Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Jednu z cen pořadu 112 převzala i Naděžda Tomčíková

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Dnes, 30. ledna 2009, byly úplně poprvé v existenci pořadu 112 – V ohrožení života předávány ceny za hrdinské činy. Slavnostní předání cen hrdinů tohoto pořadu se konalo v Kaiserštejnském paláci na Malostranském náměstí v Praze, za účasti nejvyšších představitelů Hasičského záchranného sboru ČR, Policejního prezídia i zdravotnické záchranné služby.

112Diváci pořadu 112 – V ohrožení života měli možnost vybrat z 15 hrdinů. Hlasování bylo ukončeno 20. ledna a výsledky se dozvíte v pořadu 112 – v ohrožení života již 3. února 2009.
„Za dva a půl roku, co Stodvanáctku na Nově vysíláme, jsme samozřejmě zaznamenali více případů, které by si „CENU POŘADU 112 – 2008“ zasloužili, ale rozhodli jsme se nominovat jen příběhy, které ´Stodvanáctka´ odvysílala v roce 2008,“ řekl na úvod dnešního slavnostního předávání Mirek Vaňura.
„Hodně si ale vážíme VŠECH zachránců, jejichž příběhy jsme ve ´Stodvanáctce´ odvysílali a kteří dokázali a dokáží pomoci při lidském neštěstí. I když jsme nemohli nominovat všechny, v naší soukromé nominaci jsou už dávno. A proto, abychom ukázali jejich sílu a ochotu pomáhat, vlastně ´Stodvanáctku´ vysíláme,“ doplnil Mirek Vaňura.

Prozradíme v tuto chvíli jen, že jednu z cen tohoto pořadu 112 získala Naděžda Tomčíková, která  jako cestující z vlaku ve Studénce pomáhala a brilantně organizovala pomoc pro zraněné před příjezdem záchranářů. A protože se o všech hrdinech pořadu 112 dozvíte 3. února, mně zbývá jen pogratulovat ´Hrdince pořadu 112´ a hrdince Pardubického kraje, která cenu převzala z rukou brig. gen. Mgr. Oldřicha Martinů, policejního prezidenta.

por. Vendula Horáková, tisková mluvčí HZS Pardubického kraje
foto: autorka

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: