Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Jsou v Píšťovech radioaktivní látky?

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Chrudimské noviny dnes přinesly článek nazvaný: „Město Piráty překvapilo, odpovědělo jim do týdne! V Píšťovech se podle všeho skladuje radioaktivní materiál“.
Šéf České pirátské strany Chrudim Jiří Stuna v článku dodává, že „nyní bude chtít vědět, zda jde o plutonium, o kterém se spekuluje“.

Alespoň částečnou odpověď by mohl dát registr rozhodnutí SÚJB, kde je pro provozovatele Ing. Petr Švec – PENTA s.r.o. evidováno jediné rozhodnutí. To je z roku 2013, platí do roku 2018 a plutonium rozhodně NEUVÁDÍ.

Bez názvu

Související články:

Chrudimská bezpečnostní rada se zabývala únikem bromu v Píšťovech
K únik bromu v Píšťovech, ke kterému došlo v červnu minulého roku, se v září a letos v únoru vrátila Bezpečnostní rada obce s rozšířenou působností Chrudim. Řešila varování obyvatel v případě nebezpečí a funkčnost bezdrátového rozhlasu BOR VISO 2002.

Vyjádření města a kraje k úniku chemických látek v Píšťovech
Dne 7. 6. 2014 v 15.21 hodin bylo Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Pardubického kraje (KOPIS HZS Pk) oznámeno, že v areálu Agrop došlo k úniku bromu. K úniku došlo v objektu společnosti PENTA s. r. o.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: