Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Kriminalisté vyřešili případ vraždy během jednoho dne

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

AKTUALIZOVÁNO – Pardubická kriminálka od včerejší 20. hodiny šetří případ vraždy 54leté ženy. K napadení došlo v prodejně Moravských sudových vín v Jungmannově ulici. Žena byla napadena dosud nezjištěným předmětem a na následky tohoto útoku na místě zemřela.

identikitPolicie jako jednoho z podezřelých hledá muže ve věku 30 – 50 let, vysokého 180 – 185 cm, plnoštíhlé postavy, s tmavými vlnitějšími vlasy střední délky. Muž má na obličeji strniště. Na sobě měl mít tmavou bundu pravděpodobně s šedým zdobením a tmavé kalhoty a na zádech batoh.
Prosíme ty, kteří by poznali muže na obrázku nebo případné svědky, kteří by měli informace k místu činu a jeho okolí, aby kontaktovali pardubické policisty na lince 158.
S ohledem na právě probíhající prověřování nemůžeme v tuto chvíli poskytnout více informací.

Eva Maturová, tisková mluvčí Policie ČR Pardubice

18. listopadu: Necelých 24 hodin stačilo policistům k tomu, aby vytipovali možného podezřelého, kterého včera zadrželi. Po provedení řady výslechů a jiných procesních úkonů bylo 40letému muži s trvalým bydlištěm na Chrudimsku sděleno obvinění z trestného činu vraždy, za což mu hrozí až výjimečný trest. Obviněný se k činu doznal a jako motiv svého jednání uvedl finanční prospěch. K dopadení pachatele napomohl i sestavený identikit.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: