Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Letní dětský tábor ČČK Chrudim

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Několik fotografií z loňského tábora je pozvánkou na tábor letošní. Oblastní spolek  ČČK Chrudim pořádá tradiční letní dětský tábor od 11. do 24. srpna 2013 na Seči-Bělidle. Letošní táborová hra dostala název MASH 2013 a umožní dětem, aby se orientovaly v humanitární a preventivní činnosti ČČK a složek integrovaného záchranného systému.

DSC_6354

Vedle obvyklých táborových radostí, které samozřejmě chybět nebudou, se děti  hrou seznámí  se základy první pomoci a chováním v neobvyklých situacích. Táborová polní nemocnice bude sloužit v živelných katastrofách, nebudeme si „hrát na válku“. Malí „záchranáři“ se naučí pomáhat v krizových situacích, dobře reagovat a úměrně svým schopnostem pomáhat.
Dětem se dostane takového objemu znalostí a dovedností, aby na závěr tábora mohly získat průkaz Mladý zdravotník. Mladí táborníci si nenásilně ověří nutnost spolupráce, tolerance, ochoty pomoci, poznají  sílu kooperujícího kolektivu. V neposlední řadě budou vedení ke kvalitnímu spolužití zdravých a handicapovaných, protože na náš tábor přijedou i kamarádi s různými typy postižení.

DSC_6710

Termín: 11.8. – 24.8.2013
Místo konání: Seč Bělidlo, Rekreační zařízení Jiskra
Cena: 3 900 Kč (druhý a další sourozenec sleva 1000 Kč)
Cena zahrnuje
– ubytování ve zděných buňkách s odpovídajícím zázemím
– kvalitní stravu 5x denně
– celodenní pitný režim
– dopravu z Chrudimi a zpět – komplexní program a odměny v soutěžích

Areál dětského tábora se nachází v malebném údolí řeky Chrudimky pod Sečskou přehradou. Ubytování dětí je zajištěno ve zděných buňkách. Stravování v jídelně tábora 5x denně včetně celodenního pitného režimu. Všichni vedoucí jsou odborně způsobilí s mnohaletou praxí. Na táboře je nepřetržitě přítomen zdravotník. Pro děti je připraven pestrý a všestranně rozvíjející se program, ze kterého si odnesou mnoho nevšedních zážitků. Součástí tábora bude vzdělávací certifikovaný kurz první pomoci, který bude probíhat formou her a děti si po absolvování odnesou certifikát Českého červeného kříže. Pro rodiče je připraveno denní internetové zpravodajství z dění v táboře. Po předchozí domluvě přijímáme i děti s poruchy autistického spektra. Tábor je určen dětem od 6 do 16 let včetně.

DSC_0269

Přihlášky a informace:
Oblastní spolek ČČK Chrudim
Městský park 274, 537 01 Chrudim
e-mail: tabor@cckchrudim.cz
telefon: 736 109 153

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: