Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Loupež v centru Pardubic

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Dne 15. 12. 2011 krátce po 16. hodině došlo v Pardubicích ve Sladkovského ulici k loupežnému přepadení jednoho z finančních ústavů. Muž maskovaný kuklou přes obličej měl s krátkou střelnou zbraní v ruce vstoupit na pobočku a pod pohrůžkou použití zbraně vyžadovat vydání finanční hotovosti. Obsluha na toto finanční hotovost vydala a muž se dal na útěk.

Podezřelý muž měl ze Sladkovského ulice utíkat do ulice Smilova a následně směrem k ulici Karla IV. Na sobě měl tmavou bundu, modré riflové kalhoty a pevnou mohutnější obuv. Peníze si uložil do bílé igelitové tašky s nápisem. Byl menší podsadité postavy výšky do 170cm, měl kudrnaté vlasy a na tváři strniště. Dle svědeckých výpovědí měl mít vadu řeči, konkrétně problematicky vyslovovat hlásku „R“.

Vedle článku naleznete identikit možného pachatele. Muž však mohl vypadat i o něco starší, maximálně však okolo padesáti let věku.
Policisté touto cestou žádají o pomoc případné svědky události, kteří mohli muže zahlédnout ať už ve Sladkovského ulici nebo například na útěku, aby se s informacemi obrátili na bezplatnou linku 158. O to samé žádáme i občany, kteří by mohli identifikovat pachatele pomocí identikitu nebo o něm mohou mít informace.

Za zločin loupež může být uložen trest odnětí svobody na dvě léta až deset let.
por. Bc. Jozef Bocán, tiskový mluvčí Policie ČR Pardubice

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: