Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Mladý záchranář pokračuje

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Oblastní spolek Českého červeného kříže Chrudim připravil pro děti a mládež na školní rok 2016/2017 zájmový kroužek „Mladý záchranář“.

IMG_0020

Spolu se začátkem školního roku se žákům základních škol otvírají možnosti smysluplného využití volného času, a to v podobě různých zájmových kroužků. Český červený kříž připravil pro děti zájmový kroužek Mladý záchranář. Zde se děti a mládež naučí nejen jak správně a efektivně poskytnout první pomoc v různých nepředvídatelných situacích, ale též budou mít možnost osvojit si základy orientace v terénu, svoji kondičku si procvičí v přírodě. Dále se dozvědí něco o ochraně obyvatelstva při mimořádných událostech a prevenci úrazů. Mimo jiné čekají na děti návštěvy zajímavých míst jako je požární stanice či základna záchranné služby. „Cílem kroužku je rozvíjet v dětech klíčové kompetence pro řešení krizových situací, s nimiž se mohou setkat. Děti se tak zábavnou formou naučí zajímavým věcem, které jim v životě určitě budou hodit“ říká Vratislav Příhoda, předseda Oblastního spolku ČČK Chrudim.

Kroužek bude probíhat každý čtvrtek od 16:30 do 18:00 v učebně Českého červeného kříže v Městském parku v Chrudimi. Více informací najdete na www.cckchrudim.cz nebo Vám je poskytnou členové ČČK na e-mailu info@cckchrudim.cz.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: