Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Video: Nejvyšší představitel hasičů oznámil svoji rezignaci

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Ministerstvo vnitra – generální ředitelství Hasičského záchranného sboru ČR svolalo na dnešní odpoledne tiskovou konferenci k příležitosti blížícího se výročí událostí 11. září.
V průběhu dopoledne pak dorazila mimořádná tisková zpráva, upozorňující na zásadní personální změnu, kterou hasičský ředitel na této konferenci oznámí.

V jejím průběhu genmjr. Ing Miroslav Štěpán oznámil, že ke dni 30. listopadu 2011,  končí ve funkci generálního ředitele.
Své rozhodnutí  zdůvodnil tím, že bude kandidovat jako nezávislý kandidát do senátu na kandidátce jedné z politických stran. Dle zákona o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů „příslušník nesmí být členem politické strany nebo politického hnutí ani vykonávat činnost v jejich prospěch.“ Vzhledem k tomu, že by tímto krokem došlo k porušení zákona, rozhodl se generál Štěpán na svojí funkci rezignovat.


Omluvte prosím nízkou kvalitu zvuku.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: