Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Nevíte co poslední prázdninový týden? Jeďte na tábor červeného kříže

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Prázdniny nám teprve začínají, ale už víte, co budete dělat na jejich konci? Oblastní spolek Českého červeného kříže Chrudim připravil na poslední prázdninový týden letní dětský tábor s výukou první pomoci.

Tábor je určen pro děti od 8 do 16 let, které chtějí spojit příjemné s užitečným. Bavit se a zároveň se něco dozvědět.  Tábor se bude konat od 26.8. do 31.8.2012 v rekreačním zařízení Sluníčko u Trhové Kamenice.

Červený kříž má s těmito tábory dlouholeté zkušenost a absolventi tábora již zachránili mnoho lidských životů. „Naším cílem je, aby se děti seznámili s první pomocí nejen teoreticky, ale především prakticky. Vyzkoušeli si, jak se zachovat v různých nepředvídatelných situacích jako jsou například autonehody, otrava plynem či pád ze stromu“ říká Mgr. Adéla Jelinková, hlavní vedoucí tábora. „Veškerá výuka bude probíhat formou her. Nebude chybět ani klasický táborový program, hry a výlety. “ dodává.
„Cena tábora je 1 900 Kč a určitě to je zajímavá investice do vzdělání Vašich dětí. Nikdy nemůžete vědět, kdy Vy nebo Váš známí bude potřebovat poskytnout první pomoc a nikdo jiný než Vaše děti nebude na blízku“ říká Vratislav Příhoda, předseda oblastního spolku ČČK. Cena zahrnuje ubytování, stravování (5x denně), celodenní pitný režim, pojištění, profesionální zdravotní a pedagogický doprovod, výlety a bohatý program týkající se nejen první pomoci. Každý absolvent obdrží mnoho zajímavých matriálů, knížku, ale také průkaz o absolvování, který se mu může hodit například u přijímacích zkoušek na střední školu.

Bližší informace se dozvíte na telefonním čísle 603 492 425 a e-mailu info@cckchrudim.cz. Přihlášku najdete na webových stránkách www.cckchrudim.cz či Facebooku.

Vratislav Příhoda – předseda oblastní výkonné rady ČČK

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: