Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Pardubice plánují rozšířit kamerový systém

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Městský kamerový systém v Pardubicích čítá v současné době cca 12 kamer, napojených na operační středisko Městské policie. To by se mělo v dohledné době změnit – město plánuje vybudování nového kamerového systému a dohledového centra za téměř 25 milionů korun.

Systém 71 kamerových bodů by měl být koncipován jako plně digitální se zachycením obrazu prostřednictvím IP kamer připojených zejména po optických vláknech. Řešeno by měla být též datová úložiště a integrace stávajících kamerových systémů.
Systém, který bude spravovat Městská policie, bude moci bez větších problémů využívat také Policie České republiky, Hasičský záchranný sbor a další složky Integrovaného záchranného systému. Později při využití kamer v dopravě bude systém navíc sloužit jako prostředek k zajištění propustnosti hlavních dopravních tepen v dopravních špičkách.

Předpokládaná doba výstavby je cca tři roky od podpisu smlouvy, přičemž doba realizace je zásadně závislá na objemu finančních prostředků, které budou v průběhu doby do městského kamerového systému investovány.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: