Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Pardubická nemocnice chystá odstávku elektrické energie

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Pardubická krajská nemocnice, a.s. upozorňuje pacienty a návštěvníky, že v sobotu 29. března 2014 v období mezi 8.00 až cca. 12.00 hodin dojde k plánované odstávce elektrické energie v celém areálu nemocnice. Důvodem plánované odstávky je připojení nového multioborového pavilonu k elektrické síti PKN.

Dodávka elektrické energie bude po celou dobu zajištěna z náhradních zdrojů, tj. diesel agregátů. Přesto dojde k některým dílčím omezením v provozu nemocnice:

  • po dobu odstávky elektrické energie nebudou funkční všechny výtahy, které nejsou označeny jako evakuační. Prosíme veřejnost, aby výtahy v tomto časovém období nepoužívala.
  • po dobu odstávky elektrické energie budou zastaveny příjmy nemocných v rámci superspecializované péče Iktové centra a Kardiocentra. Transporty nemocných v tomto období budou odkloněny zdravotnickou záchrannou službou do jiných zdravotnických zařízení.
  • po dobu odstávky elektrické energie nebude možné dělat tato vyšetření: CT, angiografie, skiagrafie, skiaskopie a magnetická rezonance.
  • operační sály a intervenční pracoviště budou v době odstávky elektrické energie využity pouze v akutních (život ohrožujících) stavech.

Ambulantní provozy v době odstávky elektrické energie budou pro urgentní příjmy a neodkladné stavy zachovány s výjimkou těchto:

  • lékařská pohotovostní služba pro děti a dorost bude k dispozici v přízemí dětského oddělení, nikoliv v suterénu budovy č. 7.
  • lékařská pohotovostní služba stomatologická (zubní) bude k dispozici v příjmové ambulanci oddělení ústní, obličejové a čelistní chirurgie (stomatochirurgie) v budově č. 1.
  • ambulance oddělení nemocí plicních a tuberkulózy bude k dispozici v příjmové ambulanci interního oddělení v budově č. 28.

Po celou dobu odstávky bude zajištěn provoz lékárny pro veřejnost.

Po celou dobu odstávky budou uzavřeny prodejna a bistro v budově č 15. Provoz bistra bude obnoven od 13.00 hodin.

Prosíme veřejnost, aby v době odstávky elektrické energie omezila návštěvy v Pardubické krajské nemocnici, a.s. a lékařskou péči vyhledala jen v nejnutnějších případech.
Fungování lékařské pohotovost pro dospělé (není v areálu nemocnice!) není touto odstávkou dotčeno.
Adresa: Pardubická lékařská pohotovost s.r.o. – Erno Košťála 1014, 530 12 Pardubice-Dubina (www.pardubickalekarskapohotovost.cz)

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: