Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Pardubický Globus v obležení záchranářů

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Ten, kdo se vypravil v sobotu 15. října nakupovat do pardubického hypermarketu Globus, si nemohl nepovšimnout množství vozidel s modrým majákem na střeše. Parkoviště před tímto obchodním centrem se na celou sobotu stalo dějištěm dalšího ročníku „Dne se záchranným systémem“.

Vybavení a techniku předvedly všechny složky integrovaného záchranného systému, tedy Policie ČR, Hasičský záchranný sbor a Zdravotnická záchranná služba. Své místo v programu měla vyhrazena také Městská policie Pardubice, simulátor dopravní nehody nebo Záchranná brigáda kynologů Pardubického kraje se svými čtyřnohými svěřenci.
Nechyběl ani preventivní stánek občanského sdružení Rescueinfo, v němž se návštěvníci dozvídali rady a postupy pro řešení mimořádných událostí.

Odpolední část programu přinesla pro většinu diváků velmi zajímavou ukázku společného zásahu složek IZS na dopravní nehodu, spojenou s vyproštěním zraněných osob a následnou likvidaci požáru vozidla.
Své umění předvedli také lezci z pardubické hasičské stanice.

[nggallery id=60]

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: