Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Parubice rozšíří varovný systém

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Město Pardubice by mělo v roce 2011 investovat více než tři miliony korun do budování systému varování a vyrozumění obyvatel. Pokud zastupitelstvo schválí návrh rady města, bude pokračovat budování bezdrátového informačního systému v Pardubičkách, ve Svítkově a v Rosicích.

Domino

Rada města zároveň uložila ekonomickému náměstkovi primátorky zařadit do návrhů rozpočtu na roky 2012 a 2013 vždy dva miliony korun na další rozšiřování systému varování a vyrozumění obyvatel. S budováním systému město začalo v roce 2004, celkem by měl stát více než 18,5 milionu korun, v současné době je proinvestováno asi 12,6 milionu korun.

Cisterna převážející nebezpečnou látku, zimní stadion, plavecký areál. To jsou jen některé z mnoha zdrojů rizik, které mohou potenciálně ohrozit životy a zdraví nejen obyvatel Pardubic, ale i všech jejich návštěvníků.
V případě, že k takové události dojde, je nejdůležitější okamžité varování lidí v okolí. => Pokračování
Minule jsme se podívali do historie budování komplexního systému pro varování a informování obyvatel v Pardubicích. Dnes si tento systém podrobně představíme a podíváme se na jednotlivé možnosti využití tohoto systému. => Pokračování 

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: