Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Passat vyráží do akce

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Jeden z dvaceti nově pořízených vozů Volkswagen Passat putuje do Pardubic, kde posílí krajské dopravní družstvo. Automobil je vybaven jedním z nejmodernějších radarů, který dokáže zaznamenat rychlost jízdy vozidel za jízdy i z místa.

Řidiči, kteří někdy nemají čisté svědomí a budou se mu chtít vyhnout, ho nebudou sledovat jen ve zpětných zrcátkách, ale i před sebou, neboť rychlost dokáže snímat jak u automobilů jedoucích stejným směrem, tak i v protisměru. Výhodou zařízení je i to, že hlídky dopravních policistů budou provádět měření rychlosti i v místech, kde to dříve z bezpečnostních důvodů bylo téměř možné. Nový Passat, na který byli řidiči zvyklí pouze na dálnicích, nebude jezdit jen na silnicích 1. třídy, jak by se mohlo zdát, ale můžete s ním počítat téměř kdekoliv.

Vozidlo mimo jiné umí po přečtení registrační značky projíždějícího vozidla okamžitě vyhodnotit, zda není v pátrání a zda má platnou technickou kontrolu.
Co se týká výkonu, z 0 na 100 dokáže zrychlit za necelých 6 vteřin a může jet rychlostí až 250 km za hodinu.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: