Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Pátrání po mladém muži

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Dnes krátce po páté hodině ráno odešel z místa svého bydliště a  rodině se stále nehlásí 24letý Pavel Němec. Každý by si mohl říct, že na tomto případu není nic neobvyklého, ale obava rodiny spočívá v tom, že matka po jeho odchodu doma našla rozdrcené léky a obává se toho, že si její syn chce ublížit. Dle našich informací je mladý muž v péči odborných lékařů, s čímž údajně obavy rodiny úzce souvisí.

NĚMEC PAVEL
pohřešovaný muž
Datum narození 19.8.1986
Pátrání vyhlášeno 23.6.2011
Bydliště – okres PARDUBICE
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 185 cm
Zdánlivé stáří 25 let
Popis osoby

  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ hnědé
  • TVAR VLASŮ vlnité
  • BARVA OČÍ šedá BARVA OČÍ zelená

Muž byl naposledy spatřen v místě trvalého bydliště v Družstevní ulici v Polabinách. Doma po něm matka nalezla léky a má obavu z toho, že si chce ublížit. Nosí vlasy stažené do culíku, dioptrické brýle. Na sobě by měl mít maskáčové 3/4 kalhoty šdozelené barvy, maskáčovou mikinu s kapucí a dlouhým rukávem, na nohou hnědé vojenské boty.

Zahlédl jste-li někdo pohřešovanou osobu, kontaktujte pardubické policisty. Jakékoli poznatky příjmou muži zákona na kterémkoliv obvodním oddělení nebo operační důstojníci na lince 158.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: