Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Pátý Den prevence a ochrany obyvatelstva se blíží

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Jak předejít požáru? Co udělat, pokud zazní siréna? Jak probíhá vyprošťování z  havarovaného vozidla? Odpovědi nejen na tyto otázky se dozvíte, pokud ve čtvrtek 14. června 2012 mezi 8. a 13. hodinou navštívíte pardubické Pernštýnské náměstí. Hasičský záchranný sbor Pardubického kraje společně se sborem dobrovolných hasičů Pardubice – město připravil další ročník této preventivní akce.

Příslušníci odboru prevence a odboru ochrany obyvatelstva a krizového řízení pardubických hasičů poskytnou občanům odpovědi na jejich dotazy a rady, jak se chovat při mimořádných událostech, jak se zachovat při požáru a hlavně jak požárům předcházet. Současně jsou po celý den připraveny dovednostní a vědomostní soutěže pro děti. Pro soutěžící jsou připraveny drobné odměny. Mladí hasiči předvedou ukázku požárního útoku, připraveny jsou i ukázky použití hasících přístrojů. Nebude chybět ani divácky zajímavá ukázka vyproštění osob z havarovaného vozidla.

Stejně jako v předchozích letech, nebude chybět ani stánek občanského sdružení Rescueinfo. Pro návštěvníky jsme si připravili například prezentaci projektu Rady v nouzi, záplavovou mapu nebo skutečné evakuační zavazadlo. Letos poprvé bude součástí našeho stánku také ukázka provozu Tísňové radiové sítě.

Těšíme se na setkání s Vámi ve čtvrtek 14. června od 8 do 13 hodin.

Fotogalerie z předchozích ročníků

[nggallery id=52]

[nggallery id=31]

[nggallery id=16]

 

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: