Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Prosíme o vaši podporu

Od roku 2007 vás seznamujeme s nebezpečími, která hrozí na Pardubicku a Chrudimsku, přinášíme rady pro nejrůznější situace a odpovídáme na vaše otázky. Pravidelně nás můžete vídat na akcích pro veřejnost, kde nechybí náš stánek. To vše děláme zadarmo.

Nyní jsme se rozhodli využít nabídku webu givt.cz, který se zaměřuje na podporu neziskových organizací. Díky této spolupráci máte možnost podpořit naši činnost a přitom nezaplatit ani korunu navíc. Je to velmi snadné.

Před nákupen v některém z vašich oblíbených eshopů klikněte na náš odkaz: https://givt.cz/RAOSset.php?organizationId=1317

12744140_10153179793571377_1522915906158963307_n

Na výběr máte z více než 300 obchodů, včetně těch nejznámějších, takže si určitě vyberete. Po otevření stránky givt.cz přejděte na úvodní modrou lištu a v kolonce „Nákupem na“ vyberte požadovaný obchod. Následně stačí kliknout na „Zahájit nákup“ a přejdete do obchodu, kde nakupujete tak, jak jste zvyklí. Rozdíl je pouze v tom, že z tohoto nákupu jde několik procent na naši činnost. Pro vás přitom zůstává cena nákupu stejná, takže nezaplatíte ani korunu navíc.

vyber

Proč nás podpořit?

  1. Veškerou naši činnost zajišťují dobrovolníci. Ani korunu proto nepoužijeme na mzdy nebo pro vlastní potřebu.
  2. Vybavíme náš preventivní stánek. Díky tomu si můžete na veřejných akcích prohlédnout například povodňové mapy pro vaše okolí nebo rady pro krizové situace.
  3. Pořídíme další vybavení pro řešení mimořádných událostí. V současné době rozšiřujeme náš materiál pro zajištění evakuačního střediska a humanitární pomoc.

Děkujeme za vaši podporu. Můžete začít nakupovat kliknutím zde.

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: