Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Pohřešovaný byl vypátrán

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Už od minulého týdne pátrali policisté po pohřešovaném seniorovi, který byl naposledy spatřen na sídlišti Dukla v pátek 8. 8. 2014 ráno. Včera ve zprávách televize Nova zazněla reportáž, díky které se na linku 158 i dosahový telefon tiskové mluvčí ozvalo několik všímavých lidí s tím, že pána na tříkolce zahlédli v pátek v různých úsecích od Parama až po Zminné.

Jelikož poslední zmínkou bylo právě Zminné, mohli se policisté vydat do této lokality, kde proběhla rozsáhlá pátrací akce. Postřehy řidičů i občanů se ukázaly jako správné. Pohřešovaný přežil 4 dny v lesním porostu zhruba 200 metrů hlavní silnice. Jeho tříkolka stála opodál. Muž byl naštěstí při životě, ale stačilo málo a závěr pátrací akce nemusel být pozitivní. Dehydratovaného, vysíleného a hladového muže si převzali zdravotníci. Podle posledních zpráv snad není ohrožen na životě.

„Naše poděkování patří všem médiím, v nichž pátrací relace zazněla. Největší podíl na zveřejnění mělo tentokrát opravdu hlavní zpravodajství TV Nova, na které zareagovalo nejvíce oznamovatelů, kteří nás nasměrovali do konkrétní lokality. Za každou pomoc a postřeh všem řidičům a místním opravdu děkujeme“ dodala por. Bc. Eva Maturová, tisková mluvčí pardubické policie.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: