Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Policie hledá svědky dopravních nehod

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Pardubičtí policisté žádají touto cestou veřejnost o poskytnutí informací vedoucích k řádnému objasnění níže uvedených dopravních nehod.
K první události došlo dne 14. 12. 2010 v 7:45 hodin v Pardubicích na ulici Hradecká v prostoru přechodu pro chodce na Masarykově náměstí.

Dosud neznámý řidič zatím nezjištěného vozidla zde zřejmě neumožnil mladistvé chodkyni přejít po zmíněném přechodu pro chodce a s touto se střetl.
Při této dopravní nehodě došlo k lehkému zranění sedmnáctileté dívky, se kterým byla převezena na ošetření do nemocnice. Řidič, který měl na nehodě účast, z místa události ujel.
K druhé dopravní nehodě došlo ve stejný den, tedy 14. 12. tohoto roku v 16:05 hodin v Pardubicích na Sukově třídě v křižovatce s ulicí Pernerova a opět se tak stalo na přechodu pro chodce. Řidička vozidla Renault Megane zřejmě nezastavila své vozidlo před přechodem pro chodce a došlo tak ke střetu vozidla s chodkyněmi, které přecházely z její levé strany. Obě chodkyně, šestatřicetiletá žena a devítiletá dívka, byly při této události zraněny a následně převezeny k ošetření do nemocnice.

Pardubičtí policisté přivítají jakékoliv informace o těchto událostech a žádají proto případné svědky, aby je kontaktovali na lince 158.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: