Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Policie hledá svědky nehody neviditelného cyklisty na obchvatu Chrudimi.

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Dne 30. ledna 2016 v 03:20 hodin došlo na silnici I/37, na obchvatu obce Chrudim v odbočovacím jízdním pruhu, sjezd na Chrudim, směr k ulici Dašická, k dopravní nehodě. Řidič vozidla značky Iveco Eurocargo, jedoucí po silnici I/37 ve směru od Pardubic v mírném klesání započal přejíždět z průběžného jízdního pruhu do pravého odbočovacího jízdního pruhu.

Foto: Policie ČR

Foto: Policie ČR

Při tomto přejíždění zřejmě nepřizpůsobil rychlost jízdy a svou levou přední částí vozidla zezadu narazil do jedoucího cyklisty, který jel na jízdním kole Favorit vpravo v průběžném jízdním pruhu. Cyklista neměl za jízdy své jízdní kolo vybaveno stanoveným osvětlením. Na sobě měl černou bundu a černé kalhoty, vše bez reflexních prvků.  Při této nehodě utrpěl cyklista zranění a byl převezen do nemocnice, kde byl hospitalizován. Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna ani řidičem uplatněna. Ke zranění jiných osob nedošlo. Dechová zkouška u řidiče byla negativní a u cyklisty nebyla vzhledem ke zranění provedena.

Vzhledem k výše uvedeným skutečnostem žádá policie případné svědky o pomoc při zjišťování skutečností týkajících se uvedené nehody. Informace lze sdělit osobně na Dopravním Inspektorátu v Chrudimi, nebo telefonicky na číslech 974 572 251, 974572250, 974572262, popřípadě na email cr.di@pcr.cz či datovou schránku ndihp32.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: