Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Policie hledá svědky smrtelné nehody u Atrium Palác Pardubice

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Dne 4. prosince 2015 v 17:15 došlo Pardubicích na přechodu pro chodce mezi budovou Atrium Palác Pardubice a ČSOB pojišťovnou k dopravní nehodě, kdy řidič osobního motorového vozidla Citroen Xsara Picasso, jedoucí ve směru od ulice Palackého třída k zimnímu stadionu, se střetl s chodkyní přecházející přechod pro chodce ve směru od Atria.  

Po střetu a pádu utrpěla chodkyně zranění, se kterým byla převezena do nemocnice, kde téhož dne zemřela. Řidič pod vlivem alkoholu nebyl, co bylo přesnou příčinou, která způsobila jejich vzájemné přehlédnutí, to je předmětem šetření. K rozuzlení přesného nehodového děje mohou přispět i svědci, kteří byli na místě, ale před příjezdem policistů odešli. Své postřehy mohou sdělit vyšetřovatelům dopravních nehod na čísle 974 566 254. Za jakékoliv informace policie děkuje.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

9 komentář(ů) článku Policie hledá svědky smrtelné nehody u Atrium Palác Pardubice

 • Jirka B308

  Přechod tam nemá co dělat. To zas AFI potřebovala přístup ze všech stran. Kolik přechodů tam chtěj udělat. At nekdo udělá studii kolik aut tam denně přibrzdí kolik to spotřebuje benzínu a kolik vyfukových plynů znečistí při tomto brždění a rozjíždění a čekání Pardubice. A nehledě nato že to není vůbec bezpečné, soudě podle té nehody. Kdo by tam taky čekal přechod. SJ

 • zdena

  Ten přechod by měl být řádně osvětlený. Teď když je tma, je to hrozné a nebo semafory by tam měli byt pro přechod.

 • Daniel Podnecký

  byl jsem u toho, seděl jsem v KFC v patře v afičku a viděl jsem všechno, sledoval sem ten přechod pro chodce asi půl hodiny.

 • anonim

  Byl sem svedek a ta duchodkyne mu tam vlezla a on us nestihl zareagovat.

 • Mates

  Ten idiot na magistrátu, co řeší dopravu umí akorát tak zakázat jezdit v jednom pruhu ze dvou, i když ani ty dva pruhy nestačej nebo dát debilní sloupek doprostřed silnice na Karla IV. kde to bylo vždy bez problémů aby tam asi ty problémy konečně byly nebo v Husovce udělat čtyřicítku jen tak pro radost….ale že by se jednou zamyslel a udělal něco užitečného a pro bezpečnost občanů to nééé….

 • drahošová

  SVĚTELNÝ PŘECHOD BY SPOUSTU LIDEM VYHOVOVAL,JE TAM ZMATEK A I ŘIDIČI BY TO UVÍTALI.CHODCI SI TAM DĚLAJ CO CHTĚJ

 • Petra Janoušková

  Kamery jsou v těchto místech potřebné.Já přežila a díky svědkům vyhrála soud.Město by nad tímto problémem mělo popřemýšlet.

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: