Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Policisté hledají svědky dopravní nehody ve Skutči

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Dne 9. února 2014 v 19:30 došlo v obci Skuteč, ulice Nádražní, u budovy Českých drah na značeném přechodu pro chodce k dopravní nehodě. Řidič osobního vozidla Peugeot 206, jedoucí ve směru od obce Zalažany směrem k obci Podlažice, se pravděpodobně plně nevěnoval řízení vozidla a ohrozil dva chodce (1 žena a 1 muž). V daný okamžik stačil ještě jeden muž, který přes přechod přecházel společně s ženou a druhým mužem bezpečně přejít.

nehoda-nadraziNa přechodu tak došlo ke střetu osobního vozidla s ženou a mužem. Oba sražení chodci skončili v nemocnici. Na místě kolegové provedli dechovou zkoušku s řidičem a s dvěma chodci (muži). Výsledek u řidiče byl negativní. U jednoho z chodců bylo naměřeno 1,83 a u druhého 2,63 promile alkoholu. U chodkyně nebyla dechová zkouška provedena a to z důvodu jejího zranění. Zde čekáme na výsledek z lékařského vyšetření.
Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna ani řidičem uplatněna.
Dopravní policisté žádají svědky o pomoc při zjišťování informací potřebných k šetření. Informace mohou občané zavolat na tel. 974 572 251 nebo 974 572 262, nebo se dostavit osobně, na Dopravní inspektorát v Chrudimi. Lze využít i email: cr.di@pcr.cz, nebo bezplatnou linku 158.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: