Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Policisté pátrají po 43letém muži

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Policisté z Obvodního oddělení Lázně Bohdaneč pátrají od včerejších podvečerních hodin po 43letém muži, který byl naposledy viděn dne 16. 1. 2015 svou manželkou v 5.44 hodin v místě svého bydliště, kdy odcházel na autobus a posléze odjížděl z Černé u Bohdanče do Pardubic do zaměstnání. Autobusem s ním odjížděly z obce ještě dvě ženy, se kterými během jízdy hovořil a poté s jednou z nich na zastávce Palackého v Pardubicích vystoupil. V 6.55 s pohřešovaným hovořil ještě telefonicky jeho syn, ale od té doby již o něm nemá nikdo žádnou zprávu. Do zaměstnání nedorazil.

Na sobě měl oblečenou oranžovo-šedou zimní bundu bez kapuce a nápisů, černé rifle, zimní černé kotníkové zavazovací boty, na hlavě černou čepici na uši. S sebou měl černý batoh se zelenými pruhy běžné velikosti, černou pánskou koženkovou peněženku s finanční hotovostí, osobní doklady a dva mobilní telefony, které jsou však vypnuté.

ViewImage.aspxZITA MILOSLAV
pohřešovaný muž
Datum narození 10.1.1972
Pátrání vyhlášeno 16.1.2015
Bydliště – okres PARDUBICE
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 175 cm
Zdánlivé stáří 42 let
Popis osoby

  • POSTAVA střední
  • BARVA VLASŮ šedé
  • BARVA VOUSŮ šedé

Fotografie zatím není k dispozici.

V případě, že jste uvedeného muže někde potkali, či máte o jeho pohybu či pobytu jakoukoli informaci, předejte ji, prosím, policistům na linku 158.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: