Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Policisté pohřešují 84letého muže z Pardubic

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Včera ve večerních hodinách se na policii obrátila rodina 84letého muže s tím, že ho od rána nikdo neviděl. Okolo 22. hodiny byl do pátrací akce nasazen i vrtulník, ale pohřešovaný je stále nezvěstný. Okolí bydliště i dnes prohledávají desítky policistů, ale úspěch v podobě jeho nalezení se zatím nedostavil.

Muž měl své bydliště opustit během včerejšího dopoledne pouze v domácím oblečení, které si obléká ve chvíli, kdy jde pouze na dvůr ke zvířectvu. Pán by měl mít na sobě triko, na něm flanelovou košili, černý svetr a přes něj ještě šedomodrou mikinu hnědé tesilové kalhoty, pod nimi tepláky a na nohou polobotky. Jeho oblečení působí dosti zanedbale, pohřešovaný muž k chůzi nepoužívá hůlku, ale chodí nahrbený.
ViewImage.aspx

 

CINK VÁCLAV
pohřešovaný muž
Datum narození 20.5.1932
Pátrání vyhlášeno 6.2.2013
Bydliště – okres PARDUBICE
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 160 až 170 cm
Zdánlivé stáří 80 až 85 let

Popis osoby

  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ šedé
  • TVAR VLASŮ rovné
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.
Případné informace o pohřešovaném volejte na pardubické operační středisko přes tísňovou linku 158, nebo na tel. č. 974 566 101. Za jakoukoliv pomoc vám policie děkuje.


AKTUALIZOVÁNO: Muž, po kterém probíhalo od středečního večera pátrání byl nalezen. Všimli si ho cestující jedoucí ve vlaku z Pardubic do Hradce Králové. Při jízdě vlakem si krátili čas pohledem z okna a u nadjezdu v Doubravicích poblíž kolejiště zahlédli ležící osobu. O svém postřehu vyrozuměli průvodčího, který zalarmoval policii. Senior je silně podchlazený, vzhledem k jeho zdravotnímu stavu byl ihned převezen k lékařskému ošetření do nemocnice.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: