Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Povodně na Balkáně, pomoci můžete i Vy

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Následkem silných dešťů zasáhly Srbsko, Bosnu a Hercegovinu mimořádně rozsáhlé povodně, kvůli nimž muselo být evakuováno přes 5 000 osob.

Za několik týdnů si budeme připomínat rok od ničivých povodní v Čechách. Bohužel nejsme jediní, koho povodně postihují. V tuto chvíli jsou pod vodou 2 státy na Balkáně a to Srbsko a Bosna a Hercegovina.
„Na katastrofu reagoval okamžitě Červený kříž, jehož národní společnosti v obou postižených zemích zahájily pomoc“ sděluje Vratislav Příhoda. „Pomoc zahrnuje především péči o evakuované, distribuci pitné vody, základních potravin, hygienických a jiných potřeb okamžité pomoci“ dodává Příhoda. K dnešnímu dni vyslal Červený kříž do terénu kolem 750 členů a dobrovolníků.

Na pomoc Červeného kříže v těchto zemích můžete přispět i Vy a to prostřednictvím sbírkového účtu ČČK 222885/5500 (variabilní symbol 888) nebo odesláním dárcovské SMS s textem DMS CCK na telefonní číslo 87777. Cena DMS je 30,- Kč, na konto ČČK bude připsáno 28,50 Kč. Za vaši pomoc děkujeme.

Ing. Vratislav Příhoda, předseda oblastní výkonné rady ČČK Chrudim

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: