Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Požár, pokus vraždy a policejní pátrání

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

V pátek 23. března v 18.02 hodin vyjížděli profesionální a dobrovolní hasiči k požáru domku do Radlína, místní části Heřmanova Městce, jehož příčinou bylo úmyslné založení. Následně došlo ke konfliktu mezi dvou mužů a napdení nožem. Napadený utrpěl bodná poranění. Pachatel z místa činu uprchl. Policie v souvislosti s tímto pokusem vraždy vyhlásila pátrání po Vladimíru Jiráskovi z Morašic.

JIRÁSEK VLADIMÍR
hledaný muž
Datum narození 21.7.1971
Pátrání vyhlášeno 24.3.2012
Bydliště – okres CHRUDIM
Ozbrojen ANO
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 173 až 176 cm
Zdánlivé stáří 40 až 45 let
Popis osoby

  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ plavé (blond)
  • TVAR VLASŮ rovné

Na sobě měl mít v době činu tmavé kalhoty a černou bundu se žlutými pruhy. Pachatel je pravděpodobně stále ozbrojen. Policie jej považuje za zvlášť nebezpečného a v žádném případě se jej nepokoušejte zadržet.

Aktualizováno 14:27: Výsledek rozsáhlé pátrací akce byl už kolem 12. hodiny polední úspěšný. Muže kriminalisté zadrželi v jednom restauračním zařízení v Heřmanově Městci. Při zadržení použili svá oprávnění, přiložili mu služební pouta a převezli ho do služebních prostor. Jelikož byl pod vlivem alkoholu, důležité administrativní úkony, které spočívají mimo jiné i v podání vysvětlení musí být v tento okamžik odloženy.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: