Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Poznáte pachatele loupeže se sekerou?

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Kriminalisté pátrají po totožnosti dvou mužů. Jedním je pachatel loupeže, druhým možný svědek, který by mohl poskytnout další důležité informace k loupeži. K té došlo v dubnu letošního roku okolo 21:00 hodiny v ulici Dašická v Pardubicích.

pachatel-loupeze-1

pachatel loupeže

 

Neznámý pachatel vešel do prodejny s nožem i sekerou a po prodavači požadoval denní tržbu. Ten se ho nezalekl, začal se bránit a pachatele vytlačil z prodejny ven. Neznámý muž byl zhruba 170-175 cm vysoký ve věku 20-25 let, maskovaný pouze tmavou kapucí. Prodavač po vzájemné potyčce musel vyhledat lékařské ošetření.

pravdepodobny-svedek-udalosti

možný svědek

K dopadení pachatele by mohl pomoci i možný svědek, kterého taktéž můžete vidět na přiložených fotografiích. Poznáte-li kohokoliv z dvojice mužů, kontaktujte prosím pardubické kriminalisty přes tísňovou linku 158, nebo prostřednictvím dosahového mobilního telefonu tiskové mluvčí na čísle 724025570. Za vaši pomoc policisté předem děkují.

V tomto případě měl prodavač veliké štěstí, že nedošlo k tragickým následkům v podobě smrtelného zranění, které mu mohl neznámý muž při užití sekery způsobit. Kriminalisté upozorňují, že mnohdy je bezpečnější vydat pachateli to, co žádá, než s ním bojovat.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: