Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Představitelé kraje dostali pamětní medaile od hasičů

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Pamětní medaile k 10. výročí Hasičského záchranného sboru ČR v novém uspořádání byly 26. listopadu předány v zasedací místnosti Krajského ředitelství HZS Pardubického kraje v Pardubicích.

Předání medailí

Představitelé kraje u HZS

Medaile, které jsou oceněním podpory HZS ČR a přínosu pro jeho rozvoj, převzali z rukou ředitele Hasičského záchranného sboru Pardubického kraje Miroslava Kvasničky zejména starostové obcí, ředitelé organizací a velitelé sboru dobrovolných hasičů. Mezi oceněnými byli i hejtman Pardubického kraje Radko Martínek, náměstek hejtmana Roman Línek a ředitel krajského úřadu Jaroslav Folprecht.
„10 let pracuji ve vedení Bezpečnostní rady kraje, a to ať už jako předseda či dnes jako místopředseda. Stejně dlouhou dobu zde existuje krajská složka profesionálních hasičů a spolu, protože jsou hlavním subjektem při řešení krizových situací, jsme zažili mnohé perné chvilky. Ať už řešení ptačí chřipky či jiné situace. A i proto si svého ocenění opravdu vážím“, řekl náměstek hejtmana Roman Línek.
Potvrdil tak souznění obou partnerských stran. Generální ředitel HZS ČR Miroslav Štěpán se totiž touto medailí rozhodl poděkovat představitelům, členům orgánů veřejné správy a pracovníkům dalších institucí právě za úspěšnou desetiletou.spolupráci. Také on ji označil za spolupráci, bez níž by se hasičům těžko dařilo plnit všechny úkoly.

Text a foto: Pardubický kraj

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: