Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Přepadení „rozvozové“ služby

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Pardubičtí kriminalisté vyšetřují trestný čin loupeže, kterého se v pondělí kolem desáté hodiny večer ve Spojile na Pardubicku mělo dopustit hned několik osob. K zaměstnanci nejmenované pizzerie dle oznamovatele při rozvozu pizzy přistoupilo několik kuklami maskovaných osob, které k dosažení svých požadavků po užití násilí chtěly tržbu, rozvážené zakázky i mobilní telefon. Zaměstnanec měl samozřejmě obavu o své zdraví a vše co měl, jim nakonec vydal.

Přepadený muž utrpěl lehká zranění, která si naštěstí nevyžádala lékařská ošetření. Při loupeži vznikla i škoda na majetku, která byla vyčíslena v řádech tisícikorun.
Po oznámení tohoto skutku se na místo sjelo několik policejních vozidel včetně psovoda. Stopy pachatelů vedly do nedalekého lesa, ale tam speciálně vycvičený pes po několika metrech stopu ztratil.

Na základě takového oznámení preventivně policisté upozorňují jakékoliv společnosti rozvážející zboží přímo do domu zejména v nočních hodinách, aby jejich zaměstnanci byli o této skutečnosti informovaní. Možná by pomohlo i to, aby rozvozci byli vybaveni dnes už celkem cenově dostupným záznamovým zařízením, které by mohlo pomoci pachatele loupež identifikovat a jejich vinu prokázat.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: