Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Preventivní vlak v Pardubicích

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Zakrvácené tělo sražené vlakem, popáleniny po zásahu elektrickým proudem, nebo vozidlo pod vlakem. To jsou jen některé záběry z preventivního filmu, kterým se snaží působit na nejrizikovější skupinu, mladé lidi ve věku od 13 do 19 let, autoři projektu Preventivní vlak.

Ten se tento týden vydal na svoji třetí cestu a ve čtvrtek 23. října zastavil na pardubickém nádraží.
Návštěvníci, především z řad školní mládeže, mohli shlédnout výstavu z historie železniční dopravy, pro kterou byl vyhrazen jeden vůz a po té se přesunuli do sousedního kinovozu. V něm se během dvaceti minut stali „svědky“ několika tragických případů, které prakticky denně řeší pracovníci Drážní inspekce a jejichž příčina se dá často shrnout do několika slov: lehkomyslnost, hazardérství a nezodpovědnost.
Filmem ale celá akce zdaleka neskončila. Své pocity ze shlédnutého filmu mohli diváci vyjádřit v sousedním salonním voze, ve kterém již byla připravena diskuse s odborníky z řad Drážní inspekce a Policie ČR.

[nggallery id=28]

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: