Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Radní Kroutil předsedou bezpečnostní rady Synthesie

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

První zasedání bezpečnostní rady společnosti Synthesia  ve funkci předsedy absolvoval v pondělí 4. května 2009 radní Pardubického kraje zodpovědný za oblast životního prostředí, zemědělství a venkova Václav Kroutil. Bezpečnostní rada Synthesie už čtvrtým rokem sdružuje zástupce chemičky, města, kraje, starostů okolních obcí a hasičů.

„Bezpečnostní radu jsme zřídili proto, abychom lépe komunikovali s naším bezprostředním okolím,“ vysvětlil generální ředitel akciové společnosti Synthesia Tomáš Procházka. „Komunikace s krajem je právě díky personálnímu obsazení postu předsedy bezpečnostní rady velice dobrá a kraj by neměl mít jakýkoliv problém se získáním informací ze Synthesie potřebných k vedení krizového řízení,“ uvedl generální ředitel.

Spolupráce Pardubického kraje a firmy Synthesia je podle nového předsedy bezpečnostní rady velmi důležitá. „Je nutné, aby lidé na všech stupních státní správy a samosprávy byli objektivním způsobem informováni o tom, co se v této podnikatelské struktuře děje,“ konstatoval krajský radní Kroutil. Jak radní dodal, na prvním zasedání ho nejvíce zaujaly prezentované informace o odpadovém hospodářství Synthesie, o dopadech ekonomické krize a v neposlední řadě také zpráva o vodním hospodářství.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: