Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Rady v nouzi na AUTO-MOTO SHOW

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

V pardubické ČEZ Aréně se ve dnech 11.-13. dubna uskutečnil další ročník největší motoristické výstavy ve Východních Čechách AUTO-MOTO SHOW 2008. Po oba víkendové dny byla součástí výstavy také prezentace portálu Radyvnouzi.cz a tématiky ochrany obyvatelstva ve stánku občanského sdružení Rescueinfo.

Návštěvníci měli možnost přečíst si na vystaveném panelu stručné rady pro nejrůznější situace, jako je například chemická havárie, evakuace nebo dopravní nehoda, prolistovat si brožury a prohlédnout prostředky pro ochranu dýchacích cest.

Bezesporu největší zájem ale vzbudila mapa záplavových území, na níž si velké množství návštěvníků nechalo vyhledat svůj dům, byt nebo chalupu.
Po celou dobu měli návštěvníci také možnost shlédnout dva výukové filmy zaměřené na povodně a havárie s únikem nebezpečné látky.

Sirény vedou

Mnoho lidí také využilo příležitosti k tomu, aby se zeptali na to, co jim není jasné. Nejčastějším dotazem, který jsme slyšeli bylo, jak se člověk dozví, že mu hrozí nebezpečí a jak bude houkat siréna.

Zájem lidí překvapil

Vzhledem k tomu, že tato výstava byla první akcí, na níž jsme Radyvnouzi.cz prezentovali veřejnosti a ochrana obyvatel je v České republice obecně nepříliš oblíbené téma, očekávali jsme velmi napjatě, jaký zájem vzbudí.

Skutečný zájem návštěvníků nás však velmi překvapil a především potěšil. Potvrdilo se to, že lidé informace pro případ ohrožení aktivně nevyhledávají, ale pokud mají příležitost, tak ji rádi využijí.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: