Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

RadyvNouzi.cz na Facebooku

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Někteří na něho nadávají, pro jiné je nejoblíbenější internetovou stránkou. Ať už je Váš názor na sociální síť Facebook jakýkoliv, rádi bychom Vám oznámili, že od dnešního dne naleznete na Facebooku také portál RadyvNouzi.cz

Povodně a další mimořádné události, které nejen naši republiku pravidelně postihují, prokázali, že Facebook není jen nástroj pro zábavu, ale dokáže také dobře „posloužit“. O tom jsme se mohli přesvědčit například při loňských povodních, kdy na příspěvcích z této sociální sítě měla ČT24 postaveno téměř celé své živé vysílání. I my jsme se o jeho významu přesvědčili o rok dříve při rozjíždění povodňového webu, kdy alespoň zpočátku přicházela většina nabídek pomoci právě prostřednictvím této sociální sítě.
Po dvou letech od založení facebookové skupiny „Ochrana obyvatel a mimořádné události“ jsme se rozhodli začít využívat Facebook ještě aktivněji než dříve a výsledkem je nová stránka „Pardubické RadyvNouzi“.

Proč právě stránka?

Odpověď na otázku, proč právě stránka, je velmi jednduchá. Narozdíl od skupiny umožňuje větší interakci s jejími čtenáři, kterým se nové aktualizace zobrazí přímo na jejich domácí stránce.
Nechceme, aby stránka byla pouhým zrcadlem portálu. Nenaleznete zde proto všechny články, ale pouze výběr těch, které stojí za shlédnutí.
Navíc se ale dozvíte o vydaných výstrahách meteorologů, aktuální situaci na vodních tocích a další informace.
Zároveň budeme rádi, pokud bude stránka sloužit také jako určitá zpětná vazba, tedy pro náměty a návrhy vás, našich čtenářů.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: