Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

RadyvNouzi.cz v novém kabátě

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Jsou tomu téměř přesně tři roky od doby, kdy spatřily světlo světa RadyvNouzi.cz. Portál, který se snaží připravit nejen obyvatele Pardubic na možné mimořádné události a krizové situace.

logoV době, kdy „Rady“ začaly vznikat, rozhodli jsme se pro jejich provoz vybrat český redakční systém phpRS. Ten se bohužel v průběhu několika let přestal dále vyvíjet, neumožňoval některé funkce a editace článků nebyla zrovna uživatelsky nejpřívětivější. Pomyslnou „poslední kapkou“ pak byla změna u poskytovatele hostingu, kdy došlo k chybnému kódování češtiny a nezobrazování některých znaků.
Vzhledem k tomu, že Rady provozuje nezisková organizace, malé občanské sdružení, rozhodli jsme se neplýtvat finančními prostředky a nejít tedy cestou webu zhotoveného na zakázku.
Celé Rady, které máte právě před sebou, jsou dílem našeho člena, Michaela Zajíce, kterému tímto děkuji.

Stejně jako člověk dospívá, i tento portál se průběžně vyvíjí. V současné době přepisujeme původní články, vytváříme fotogalerie a připravujeme některé další novinky.
S tím také souvisí jedna prosba na Vás, naše čtenáře. V případě, že některá funkce portálu nebude fungovat nebo zareaguje jinak, než čekáte, dejte nám prosím vědět prostřednictvím formuláře umístěného níže. Děkujeme.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

2 komentář(ů) článku RadyvNouzi.cz v novém kabátě

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: