Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Ředitel pardubické městské policie odchází ze své funkce

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Ředitel pardubické městské policie Petr Kvaš odchází z funkce. V čele strážníků skončí 31. března. Na obsazení tohoto postu město vypíše výběrové řízení.

Ředitel Kvaš jako hlavní důvod pro svůj odchod uvedl dění kolem městské policie koncem loňského roku. Vyústěním byl dopis ze strany primátorky Pardubic Štěpánky Fraňkové adresované právě Petru Kvašovi. V tom dostal za úkol mimo jiné přešetřit stížnosti na městskou policii, zlepšit její činnost a vypracovat koncepci Městské policie Pardubice pro příští roky. „Jsem zvyklý úkoly plnit na sto procent. Po zvážení jsem uznal, že některé tyto úkoly splnit na sto procent neumím, některé nemůžu a některé nechci,“ uvedl Petr Kvaš. Proto se rozhodl ve své funkci skončit.

Zastupitelé na své schůzi 22. ledna proto budou jednat o vypsání výběrového řízení na nového ředitele městské policie. „V rámci výběrového řízení budeme chtít od kandidátů slyšet jejich vize, kudy by se měla městská policie dál ubírat,“ řekla primátorka s tím, že to bude jedno z hlavních kritérií pro výběr nového ředitele. „Město samo musí definovat úlohu a roli městské policie,“ dodala primátorka.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: