Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Akce Cihelna 2012

Každoročně se pod Králickým Sněžníkem koná živá vzpomínka zaměřená na vojenskou historii a vojenskou techniku z minulého století. Její součástí je několik bojových ukázek v režii vojensko-historických klubů převážně s tématem druhé světové války, prezentace současných ozbrojených a záchranných složek, výstava vojenské historické techniky a mnoho dalšího.

Video: Letečtí záchranáři předvedli své umění

Patnáct tisíc lidí si v sobotu 19. května nenechalo ujít největší přehlídku leteckých záchranných služeb ve střední a východní Evropě. Právě tolik lidí dorazilo na královéhradecké letiště na 11. ročník Helicoptershow, dříve konané pod názvem Air ambulance nebo Helimed.

Krvavý víkend v Litoměřicích

Teplé podzimní počasí vylákalo uplynulý víkend do přírody mnoho houbařů. Ti, kdo se rozhodli vydat do lesů v okolí Mentaurova na Litoměřicku, si mohli připadat jak v americkém akčním filmu. Téměř na každém rohu byli svědky dopravní nehody, tonutí v rybníku, rvačky a nejrůznějších podobných situací.

Odjinud: Záchranáři pomóóóc

hasiči

Hašení z vrtulníku, explozi vozidla, zásah potápěčů a mnoho dalších ukázek si na poslední srpnovou sobotu připravili nymburští hasiči. Ti se představili v rámci akce „Den se záchranáři aneb Záchranáři pomóóóc!!“

Den záchranářů v Poděbradech

Jako v akčním filmu si mohl připadat každý, kdo dnes zavítal do centra Poděbrad. Již po třetí se zde konala jedinečná přehlídka složek Integrovaného záchranného systému „Den záchranářů 2009“.

Zábava na základně CO Luže

Třetí pokračování akce „Zábava na základně CO Luže“ se uskutečnilo v Sobotu 7. června 2008 v Šumperku. Na pozvání Ing. Jiřího Skrbka, vedoucího bezpečnostní rady města, se akce zúčastnilo také občanské sdružení Rescueinfo s projektem Rady v nouzi.

Den záchranářů v Kolíně

Dvanáctý ročník akce „Den záchranářů“ se uskutečnil ve čtvrtek 8. května na několika místech v centru Kolína a přilehlém okolí. Návštěvníci měli možnost nejen obdivovat a pořádně si prohlédnout techniku, která je po většinu roku ukryta v garážích, ale také se zúčastnit bohatého programu.