Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Sběr oblečení do sociálního šatníku

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Tento týden proběhne sběr ošacení, který pořádá Oblastní spolek Českého červeného kříže Chrudim pro humanitární a sociální účely.

Sběr bude probíhat v sídle Oblastního spolku ČČK Chrudim v Městském parku 274. ve čtvrtek 9. května od 13:00 do 17:00hodin, v pátek 10. května od 8:00do 17:00 hodin a v sobotu 11. května od 8:00 do 12:00 hodin.  „Přijímáme veškeré oblečeni od kojeneckého přes dětské až po dospělé. Dále sbíráme nositelkou obuv, povlečení, ručníky, utěrky, závěsy, záclony, deky, polštáře, hračky, školní batohy a kočárky. Vše čisté, výpravné, složené“ říká Vratislav Příhoda, předseda oblastní výkonné rady.

Oblečení bude dobrovolníky Červeného kříže roztříděno a použito do sociálního šatníku, který Oblastní spolek Českého červeného kříže v Chrudimi provozuje. Tento šatník má otevřeno jednou týdně a je určen pro sociálně slabé a potřebné, kteří si zde na základě poukázky mohou oblečení vyzvednout. Dále bude doplněn humanitární sklad, který slouží v případě mimořádné události.

„Předem děkujeme za pomoc a spolupráci. Věci, které nepotřebujete, překáží Vám doma, mohou ještě dobře posloužit lidem v hmotné nouzi či za mimořádné události“ dodává Vratislav Příhoda.  Více informací Vám členové ČČK rádi poskytnou na e-mailu socialnisatnik@cckchrudim.cz.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: