Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Skvělá práce skutečských policistů

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

V pátek 11. 12. 2015 okolo sedmé hodiny ranní vyjížděli policisté z Obvodního oddělení Skuteč k havárii vozidla VW Transporter mezi obcemi Bor u Skutče a Nové Hrady. Na místě nehody byly ve vozidle objeveny stopy krve, ale řidič zde nebyl.

Foto: Policie ČR

Foto: Policie ČR

Nacházeli se zde pouze kolegové řidiče, kteří potvrdili, že vůz řídil čtyřiatřicetiletý muž a v ranních hodinách do práce nedorazil.

Samozřejmě se ihned začalo zjišťovat, kde by se zraněný řidič mohl nacházet. Prověřeny byly příjmy nemocnic (Litomyšl, Vysoké Mýto, Chrudim a Pardubice), dále se šetřilo u rodinných příslušníků a v místě bydliště. V Boru u Skutče a v Proseči byla místním rozhlasem vyhlášena žádost o pomoc při zjištění výskytu řidiče. Vše s negativním výsledkem.

Čas utíkal jako voda a právem nastaly obavy o život čtyřiatřicetiletého muže. Vzniklo několik hlídek z kolegů od psovodů a obvodních oddělení a začal se propátrávat značně členitý a poměrně nepřístupný terén poblíž místa nehody.

Před poledním byl zraněný řidič nalezen zhruba 500 metrů od místa nehody v těžce přístupném terénu a to v podchlazeném stavu a dezorientován. Po prvotním ošetření záchrannou službou byl zraněný muž za pomoci hasičů snesen na přístupné místo k sanitnímu vozu. Jeho lidský život byl zachráněn.

por. Mgr. Tesař Jiří, tiskový mluvčí Policie ČR Chrudim

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: