Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Rady v nouzi se rozšiřují na Chrudimsko a vyhlašují soutěž

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Jak si mnozí jistě již všimli, v pravé části webu přibyla nová nabídka „vybrat oblast“. Ta dává trochu tušit novinku, kterou jsme si pro Vás připravili. Po  šesti letech od svého vzniku rozšířilo letos v létě pardubické občanské sdružení Rescueinfo svoji činnost také na území obce s rozšířenou působností Chrudim. Současně s rozšířením činnosti sdružení jsme se rozhodli, rozšířit o oblast Chrudimska také projekt Rady v nouzi, včetně tohoto portálu.

SOUTĚŽ

V souvislosti s rozšířením portálu na Chrudimsko cítíme nutnost změnit podtitul, chcete-li slogan. Ten současný „Portál nejen pro obyvatele Pardubic“ vznikl v roce 2007, tedy v době, kdy byl celý projekt zaměřen pouze na obyvatele Pardubic.
Vyhlašujeme tedy soutěž, jejímž cílem je vytvořit nový podtitul portálu Radyvnouzi.cz. Vaší fantazii se meze nekladou, ale měl by se svojí délkou vejít do stávajícího loga v záhlaví webu. Součástí může, ale nemusí, být název měst Pardubice a Chrudim.

Autor vítězného návrhu se může těšit na knižní odměnu (dle vlastního výběru z několika variant).

Své návrhy můžete posílat do 12. prosince 2011 na e-mail info@rescueinfo.org, jeden e-mail může obsahovat i více návrhů.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: