Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Světový den první pomoci s pardubickou záchrankou

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

8. září je Světovým dnem první pomoci a v mnoha místech po celém světě jsou u této příležitosti pořádány nejrůznější doprovodné a osvětové akce. Ani Pardubice nejsou výjimkou, na Masarykově náměstí před budovou Východočeského divadla prezentovala po celý den svoji činnost Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje.

K vidění a důkladnému „prolezení“ bylo nejen vozidlo RLP (rychlá lékařská pomoc) ze stanoviště v Chrudimi, ale vůbec poprvé měli obyvatelé Pardubic možnost shlédnout osobní automobil Škoda Octavia určený pro setkávací systém. Vozidlo slouží zatím pouze na stanovišti v Moravské Třebové, ale předpokládá se rozšíření tohoto typu posádky i na další stanoviště.
Kromě prohlídky vozového parku měli návštěvníci možnost nechat si například změřit krevní tlak nebo hladinu cukru v krvi. Chybět samozřejmě nemohl ani cvičný model pro výuku resuscitace.

[nggallery id=30]

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: