Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Dolní Ředice dnes zažijí evakuaci

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

V pátek 27. dubna 2012 se od 16.50 hod. uskuteční v Dolních Ředicích taktické cvičení, které bude zaměřené na evakuaci obyvatel obce v důsledku povodně způsobené přívalovým deštěm. Cílem cvičení je především prověřit akceschopnost a koordinaci jednotek požární ochrany a dalších složek, které se cvičení zúčastní při evakuaci obyvatelstva. Dále prověřit obsluhu kontejneru nouzového přežití, který bude pro účely taktického cvičení evakuačním střediskem.

Cvičení se zúčastní profesionální jednotka z požární stanice Holice, kontejner nouzového přežití z pardubické centrální stanice, pracovníci oddělení ochrany a přípravy obyvatelstva z krajského ředitelství Pardubice a jednotky dobrovolných hasičů z Dolních Ředic, Holic, Horních Ředic, Býšťě, Chvojence, Poběžovic u Holic a Chotče. Dále se cvičení zúčastní Český červený kříž Chrudim, krajské operační a informační středisko a krizové orgány obce.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: