Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Těžko na cvičišti, lehko na bojišti, aneb kroužek Mladý záchranář začíná

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonné powerbanky nejen pro případ BLACKOUTu.

Krátící se dny podzimních měsíců, i nepříznivé počasí, které je nám poslední dobou servírováno neubralo nic na nadšení členů Českého červeného kříže Chrudim, kteří připravují zájmový kroužek Mladý záchranář, jenž je určen dětem základních škol.

DSC_8849

Děti se mohou těšit nejen na teoretickou výuku, ale především na praktický nácvik první pomoci v různých nepředvídatelných situacích. Mimo to budou mít možnost osvojit si základy orientace v terénu, svoji kondičku si procvičí v lanovém centru i na umělé horolezecké stěně. Dále se dozvědí užitečné informace o ochraně obyvatelstva při mimořádných událostech, získají poznatky z prevence kriminality a prevence úrazů. Na děti čekají i víkendové akce a návštěvy různých zajímavých míst (požární stanice, základna záchranné služby).

Foto: ČČK Chrudim

Foto: ČČK Chrudim

Podle slov předsedy Oblastního spolku ČČK Chrudim Vratislava Příhody je cílem kroužku rozvíjet v dětech klíčové kompetence pro řešení krizových situací, s nimiž se mohou setkat. Děti a mládež se tak zábavnou formou naučí zajímavým věcem, které jim určitě budou v životě výhodou.

Kroužek bude probíhat každou středu od 16:30 do 18:00 prostorách Českého červeného kříže v Chrudimi. Více informací najdete na www.cckchrudim.cz a e-mailu mladez@cckchrudim.cz.

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: